Co je to AmberNotify ?


AmberNotify je služba čtenářům AmberZine

O co jde ?
Tato služba by měla vám čtenářům umožnit lepší orientaci v novinkách našeho fanzinu. AmberNotify (jak sám název napovídá) vás upozorňuje na novinky v AmberZine. Nemusíte tedy každý den znovu zjišťovat, že se nic nezměnilo, ale právě naopak. AmberNotify vás upozorní na to, že v AmberZine něco přibylo, ev. změnilo. Takže například vám může sdělit, že přibyla nějaká povídka, zóna nebo názor v rubrice OverDrive. No, a vy pak můžete cíleně jít přímo za věcí...

Jak to funguje ?
Jednoduše, celá věc je založena na principu elektronické poštovní konference. To znamená, že čtenář, který chce být notifikován (upozorňován), musí mít k dispozici e-mailovou schránku, do které přichází upozornění od AmberNotify.

Ja se mám přihlásit, abych byl upozorňován ?
Je to prosté, stačí na e-mailovou adresu AmberNotify-request@amber.zine.cz poslat jediné slovo: JOIN popřípadě SUBSCRIBE. Tím se dostanete na seznam čtenářů, kteří chtějí být upozorňováni na nové přírůstky v AmberZine.


Jak se mohu později 'odhlásit' ?
Opět je to jednoduché, na stejnou e-mailovou adresu pošlete slůvko LEAVE ev. UNSUBSCRIBE, a budete vypuštěni z mail-listu.


-- Amber(rew