Velký úklid

4. prosince

Po jistém období apatie probírá se AmberCREW opět k životu.
Uklízíme na discích a snažíme se o novou, neokoukanou tvář. Po zrestaurované rubrice Povídky/Recenze prošla výraznými změnami i sekce OverDrive, ve které se objevují hnedle tři nové textíky. Nejprve jsou to Smělé extrapolace, v nichž se BVer vyjadřuje - jak jinak - k Internetovsko-společenské akceleraci.
Dále se nám představí Dulus, zahraniční sympatizant, zakladatel IRC kanálu #slniecko - jeho přednáška Marvin Minský a Konštrukcia mysli se dotýká teleprezentace, virtuální reality, implantů a prázdných lidí.
Poslední novou stránkou OverDrive je Copy+Paste, kde jsme shromáždili některé myšlénky již delší dobu visící ve vzduchu...

Nezapomínají na nás ani Dimoun s Mášou, zde jsou jejich knižní recenze. Také čtenářstvo nedá AmberZine zahynouti, Jan Hurych, kanadský korespondent Neviditelného Psa, nám zaslal pohádku O Zlém Virusovi.

V českém SF kyberprostoru je patrná čilá aktivita - snad nejdůležitější událostí tohoto období je otevření WWW stránek měsíčníku Ikarie. Gratulujeme, je dobře, že recenze skupiny Rigor Mortis jsou konečně přístupné na netu. Samože nic pro vegetariány.

Vaší pozornosti doporučujeme také mailovou konferenci sci-fi@pub.vse.cz

Tak čtěte, pište a přemýšlejte a když nám budete chtít vynadat, přijeďte na Dracon do Brna, budeme tam oslavovat první narozeniny AmberZine.

Vaši
-AmberCREW


Archiv