Přehupování

15. ledna

Tak, jako se počítadlo rokův přehouplo opět blíže miléniu, přehouplo se i AmberZinoidní počítadlo přes 20000 přístupů na hlavní stránku.
Je to moc, nebo málo? Nad tímto a jinými problémy zamýšlala se minulý pátek AmberCREW spolu s pozvanými hosty v restauraci Vápenice, kde se již tradičně konají AmberSessions. Vzhledem k rychlé obsluze a vynikajícím bramboráčkům brzy zanikl smysl původní otázky, v podstatě jsme se všichni shodli na tom, že je to jedno a že rozhodně máme co slavit.

Po více než roční existenci se nám podařilo to hlavní: nezaniknout. A ačkoliv máme ještě co dohánět a přehoupnout AmberZine do nové podoby se nám daří jenom zvolna, zdá se, že pravidelných čtenářů přibývá - například na maillist AmberNotify se už upsalo dobrých sto padesát duší.
A nejenom to, mezi vámi se najdou odvážlivci schopní (i za cenu vlastního zviditelnění) přispět se svým bajtem do hypertextové mlýnice.

DÍKY VÁM!

Tento týden se na nás například snesla celá smršť původních povídek. Nic si z toho neděláme a takhle normálně je všechny na vás navalíme:

Pokud vám ale povídky nic neříkají a v Ikarii čtete jen publicistiku a recenze, potlapkejte myšpointrem tyto linky:

Toť vše, přehoupněte přes běžné trable, my přijdem zas,

AmberCREW


Archiv