Ve znamení šroubovice

5. března

Dnes, čtenáři, držíš v keši svého neckejpa velice tematické číslo AmberZine.

Nejprve je tu recenze Dawkinsovy knihy Řeka z ráje,... tedy recenze...správná recenze nemá býti příliš kontaminována názory recenzentovými, ale nakonec se to BVerovi nějak zvrhlo...
Další příspěvky se řadí také do Jiné Dimenze. Minulý týden vypukl poprask s klonovanou ovcí, jansan nelenil a zaslal nám vše, co se mu o tom podařilo zjistit. Takže teď lehce tendenčně surfujeme na vlně zájmu o genetiku, zaplavující širokou, nescifistickou (pche) veřejnost.
A chcete vědět, jaká diskuse probíhá mezi zasvěcenými laiky, vyšlechtěnými inťoušskými mutanty na sci-fi konferenci sci-fi@pub.vse.cz ? Klikněte si na Lindorův mail, který ji odstartoval. (Připomínáme, že do konference se přihlásíte zasláním textu "subscribe sci-fi" na adresu listserv@pub.vse.cz)

Nicméně genetický humbuk asi brzo utichne, tak, jako tomu bylo i v případě řízené jaderné fúze, nebo po objevení života na Marsu. Jo, když už jsme u toho Marsu, TopSecret přeložil další update mise PathFinder, takže si můžete přečíst, jak na tom byla naše oblíbená sondička ve dnech 21. února a 28. února.

Již tradičně zde máme něco z fanzinu Zbraně Avalonu. Tentokrát jsou to povídky Vůně květů od Ivany Kuglerové a Všechna snaha marná autora Karla Šlajsny.

Takže ahoj,
čtěte, pište a občas zajděte na sluníčko - je tam jaro.

Vaše
--AmberCREW


Archiv