Novinky pro 18. týden

28. dubna

Hi everybody, jsme tu o5. Jaxe vám líbí nové pozadíčko? Nešvidrají vám z něho oči? Ne? Tak to je dobře. Máme pro vás připravenou spoustu dalších takových a jiných.
Důležité je ovšem POPŘEDÍ, to jest texty. Nejprve několik horkých novinek. Začínáme mít docela slušný okruh spolupracovníků. Mám to potěšení oznámit, že se mi podařilo vydyndat text od první dámy české SF Vilmy Kadlečkové Fomalhiwan za komínem. Ostatně, nedalo to moc velkou práci, Vilma je fajn a k lidem se chová ještě líp, než píše, což už něco znamená. Další text jsem dostal e-mailem, uložil a ve zmatku vládnoucím na mém HD se někde zašmodrchalo jméno autora. Netuším, kdo je ten skvělý matematiko-pohádkář, který nám poslal sqělou Matematickou pohádku. Ozve se? A pošle nějakou další věcičku nebo věc nebo veledílo? Zachoval jsem autentický tvar pohádky, bez hacek a carek, jak se na e-mail slusi a patri. Stejnou cestou se k nám dostaly Zakázané technologie Martina Kozdery. Text jsem nabídl Ikarii, věřím že tam vyjde, ovšem čtenáři AmberZinu mají přednost. A naopak z Ikarie číslo 4/96 jsme opět dostali ke zveřejnění Vivisektor a filmové recenze. No a konečně mám to potěšení oznámit, že zavádíme od tohoto čísla RECENZE NOVINEK na našem trhu. Píší to odborníci na zavirovaném počítači 286 (virus J & M, nic zvláštního) a jejich úsudku můžete věřit, zejména když jeden tvrdí, že je knížka OK, a druhý že je to shit. Zde se nemůžete mýlit! Keep cool, a za týden CU!

Aston

Těsně po uzávěrce:

Ještě je tu slovo do pranice od BVera ;-) a rozhodně nesmíme zapomenout na Astona, který z vrozené skromnosti sám neoznámil vznik dalších dvou stránek. Jedna z nich je stránka zakázaných technologií, na které jsou uveřejňovány jejich plné, nekrácené verze. No a tou druhou nový politický, rodinný a psí denní list Neviditelný pes.

BVer & MaCicEK


Archiv