We have moved

12. května

Tak jsme se přestěhovali. AmberZine dnešním dnem natrvalo mění adresu na http://amber.zine.cz (prosím vložit do bookmarks případně do favorities :). Znamená to pro nás definitivní přetržení pupeční šňůry, která nás až doposud pojila s dejvickým labáčem.

Při té příležitosti jsme upravili úvodní stránku Stories/Reviews a zautomatizovali archiv úvodníků. Možná vás překvapilo, že se počítadlo úvodní stránky vyhouplo hodně nad třicet šest tísíc. Nešvindlujeme, je to tím, že jsme sjednotili počítadlo frejmového a bezfrejmového úvodníku AmberZine a pouze jsme sečetli počet přístupů na obě verze.

Novou rubrikou či spíše databází je Scifistův průvodce. Připravili jsme pro vás adresy pražských a nejen pražských SF/F knihkupectví, jejich otevírací doby a jiné užitečné informace. Seznam chceme rozšiřovat a doplňovat.

Teď jedna aktualita - v sobotu 10.5. se na knižním veletrhu vyhlašovaly ceny Akademie Science-fiction, Fantasy a Horroru.

Sice postarší, avšak stále zajímavý dokument je Společenská smlouva mezi občanem a vládou Spojených států. Nekomentujeme, přečtěte si.

K článku Konec prohlížečů (úryvek článku čas. Wired). se vrací jansan se svou polemikou. Kromě toho nám zaslal ještě povídku Styx V.R.
Z dalších povídek tu máme šestý díl oblíbené erotické fantasy Václava Pravdy Dobrodružství v Morini.

A jako vždy pravidelné recenze od Dimouna & Máši a hlášení o postupu marťanské sondy Path Finder ze dnů 18.4., 25.4. a 2.5.

Pro vás, kteří toho ještě nemáte dost, přináší AmberZine první díl rozsáhlé Pirvínovy korespondence. Pozor, čtěte jen pod vlivem alkoholu, psychedelických látek, či po osmihodinové zenové meditaci.

Tak.

Vaše
--AmberCREW


Archiv