Novinky pro 19. týden

.6 qětna

Počasí se nám zlepšilo/zhoršilo, zakže je víc/míň času na browsení (nehodící se škrtněte. Hlavním nářezem tohoto vydání bude nejspíš ukázka z připravovaného románu Jiřího W. Procházky Hvězdní honáci, tentokráte v revidovaném vydání. Na začátku devadesátých let zasršel hned několika knihami, povídkovou sbírkou Tvůrci času (1991) a romány Ken Wood a meč krále DSaala (1991) a Ken Wood a perly královny Maub (1992). Od té doby se zahrabal do výroby softwaru, sloužícího k buzerování nájemníků nelítostnými restituenty. Software má svoje bugy a restituenti najali na Procházku čečenskou mafii a to ho natolik nabudilo, že napsal román. A by můžete být první, kdo čtou aspoň ukázku. Kromě tohoto textu z Procházky vypadl rozhovor čili intervijů , který byl připojen jako doslov k Tvůrcům času. Snad má dodnes svoji platnost a zajímavost.
Posledně jsme tu měli matematickou pohádku. K autorství se přihlásil Jiří Machálek, kterému můžete odsud zamajlovat. Nejen to. Poslal TŘI další matematické pohádky a my je postupně otiskneme. Tohle je druhá v celkovem pořadí a první v druhém pořadí. Složité? Ten, kdo je ochoten číst matematické pohádky by se měl v takové šmodrchanici vyznat.
Pak tu jsou dvoje recenze. Jedna je na film Toystory, ta druhá vlastně ani recenze není. je to pravidelná RECENZE NOVINEK na našem trhu, jenže chlapci z Magnetu tentokrát nic nečetli, takže spíš dostanete přehled, co vyšlo, moc toho není. Jenom čtyři knížky za tejden, bože, jak jsme zmlsaný! Mimochodem, ten jejich zavirovanej počítač žádný viry nehlásí - zato produkuje zavirované diskety. Divný, že?
Archiv