Novinky pro 21. týden

20. qětna

Nějak jsme minulý týden spali, tak aspoň se to zdá Astonovi. On dokonce nedošel do Magnetu pro recenze, takže jen zařadíme dodatečně! Ze zásobárny jsme vybrali zajímavý text z autorského okruhu antiživlovce Michala Klodnera. Jmenuje se Přechod přes oheň a pojednává o zajímavé zkušenosti, o které jsme jistě už všichni alespoň četli.
Další dva příspěvky jsou také spíše ze starších zásob, jsou to Filmové recenze: a Vivisektor z Ikarie 5/96-
Koncem března skončilo první kolo Výroční ceny Akademie SF, fantasy a hororu. V dnešním čísle vám přinášíme jeho výsledky. Mohou se nám líbit, můžeme na ně nadávat, ale to je asi tak všechno, co s nimi můžeme dělat. Tak je alespoň berte jako takové malé doporučení co stojí za to si přečíst a co vám třeba uteklo.
Vilma Kadlečková a její text otištěný v 18. týdnu nedává mnohým z vás spát. S dalším kritickým ohlasem se můžete seznámit i tentokrát. Zdá se, že do vysokých stromů nejvíc bijí blesky...
Revolucionáři jsou opět v módě. Můžete se jím stát i vy! Následující materiál jsme vyšťárali při browsení scifistickýmy stránkami. Třeba vám bude připadat jako sci-fi, nebo jako žert. Nebo změní váš život (k lepšímu nebo horšímu? To záleží na vás.)

Aston & MaCicEK

Po uzávěrce:

Jak se Aston zmínil v úvodu, stane se, že AmberCrew čas od času trochu zleniví ;-), ale přece jen se snad tato "rubrika" nestane součástí pravidelného vydání. Aston sám proto nelenil, a slibované recenze jsou tady!
Minulý týden jsem se zmiňoval o půlročním BVerově výletu za hranice vlasti. Dnes od něj dorazila ze staré dobré Anglie první pošta a v ní i BVerův Diferenční Deníček. Co vás vlastně čeká nejlépe popíše on sám. Zároveň si rovnou můžete přečíst jeho i první a druhý díl.

Příjemné počtení!

MaCicEK


Archiv