Novinky pro 22. týden

27. května

Ve volebním týdnu si musíme najít čas na sci-fi! AmberZine vám i tentokrát má co nabídnout. Začneme nabídkou zpravodajských materiálů.
23. května se v pražské Fučíkárně odehrála událost často ironizovaná, nicméně nepřehlédnutelná - byly udělovány ceny Akademie science-fiction, fantasy a horroru za účasti Ivana Adamoviče, Zdeny Bouškové, Ludmily Freiové, Ondřeje Neffa, Josefa Nesvadby a Káji Saudka (pokud jde o spisovatele a malíře), z nakladatelů jsme potkali Toma Jirkovského (Laser), Vlada Ríšu (Golem, Ikarie) a Iva Železného (netřeba specifikovat).
Dimoun a Máša nám i tentokrát připravili přehled nových titulů, i s jejich sice stručnými, avšak kvalifikovanými pidirecenzemi.
Ve 20. týdnu jsme vás informovali o nových Nebulách, nyní přicházejí na řadu Hugové. Ve zpravodajství ze světa se však dozvíte i zajímavosti o nových připravovaných filmech.
A jak jsme slibovali, opět je tu se svými zážitky z Anglie BVer a třetí část jeho Diferenčního Deníčku.
Do Zavržených povídek nám přibyly dva nové přírůstky, povídky Přímý přenos a ...jako pták od Jiřího X. Brossmanna. Do příštího čísla připravujeme k uveřejnění ještě několik dalších, ale pokud by se vám nechtělo čekat, můžete si je přečíst uz nyní je na jeho osobní WWW stránce.
A na závěr něco (MO)hutného. Před časem se s obrovským humbukem objevil film Pitva mimozemšťana: Skutečnost nebo fikce? AmberCrew měla možnost jej shlédnout a dnes vám z něj ve filmové galerii nabízíme několik vybraných sekvencí.

Enjoy!
Archiv