Novinky pro 23. týden

3. června

Vzruch provázející volby pomalu utichá, běh světa se navrací k normálu :-). A pro uklidnění vám proto tento týden AmberCrew přináší číslo, které by se dalo označit jako povídkové.
Minulý týden jsme zveřejnili dvě povídky Jiřího X. Brossnanna. A jak jsme slibovali, tento týden vám z jeho tvůrčí webowské dílny přínášíme další tři. Seřazeno abecedně, jmenují se Odpočívej v bolesti, Mantra a Michaela.
Jako další se nám ozval Marek Sochor. Nabídku na zveřejnění povídek autora Ivana Nekudy, kterému dělá Marek agenta, dostala redakce AmberZinu již před několika týdny. Bohužel ale všechny pokusy o jejich předání po Netu selhaly a proto jsme museli sáhnout k sice již zastaralé, ale časem osvědčené metodě (disketu) z ruky do ruky. Korespondence, která tyto pokusy (i AmberWall zasáhla) doprovázela, by sama vydala za román. Na vlastní kůži jsme se tak přesvědčili, že opravdu není net jako The Net ;-). A tak se dnes v Sekci Zavržené povídky objevuje dalších pět přírůstků, Brod, Merlin, William, Tranjee a také první povídka zástupce té něžnějsí poloviny lidstva, Legenda o smaragdových očích Zuzany Hajžmanové.
Tak čtětě, recenzujte, do dalšího čísla by se jich opět mělo nekolik sejít.
17. června pořádají Marek Dobeš a Rigor Mortis promítání u nás dosud neuvedeného dílu seriálu Akta X. Kde a v kolik hodin se koná se můžete dočíst v Kalendáriu.
A na závěr samozřejmě pravidelné rubriky Knižní recenze od Dimouna a Máši z knihkupectví Magnet v Jungmance a čtvrté pokračování BVerova Diferenčního Deníčku.
A za týden Ceya Again!

MaCicEK

Po uzávěrce

Amber(rew se rozhodla připojit/zaměnit již zastaralou verzi Teleport Centralu NOVOU. Tento nový teleport je celý založen na nové verzi technologie AmberWall 2.0, ktera se tímto oficiálně představuje veřejnosti a se kterou je Amber(rew schopna realizovat jakkoli složitý systém dynamických Webovských stránek. Proto zkoušejte, ať je vidět, že funguje bez problémů.
Dále vám můžeme slíbit, že brzy připojíme také službu 'AmberWall' jako takovou a dále 'Povídky'. A hlavní výhoda pro čtenáře ? Nebudete muset omezovat ve svých komentářích a recenzích délku sdělení na 250 znaků... :-)
Dlužno poznamenat, že AW2 vznikla hlavně dík BVerovi a Teleport dík úhlavnímu programátorovi v aw jazyce DarkManovi.

TopSecret, DarkMan a BVer rymoutly


Archiv