Novinky pro 24. týden

10. června

Uplynulý týden ve světě sci-fi přinesl řadu novinek, avšak jen jedna s vámi asi trochu pohne: Arthur Clarke píše Poslední Odysseu!
Než se dočkáme překladu, připravili jsme pro vás několik povídek. První čtyři jsou od Jany Rečkové a jmenují se: Dar draka, Nemůžu tě naučit létat, Penzion ve Ztracené Lhotě a Sekáč.
Další dvě jsou potom Dilema od Jana Vojtěcha Bindera a Varianta číslo tři od Ondřeje Neffa. Tato cyberpunkove laděná sexydrsňárna ;-) byla otištěna v červnovém Penthouse (v jeho česke mutaci, samozřejme), čímž vám šetříme penize, pokud byste za cenu tlustého časopisu si chtěli povídku přečíst.
A samozřejmě, i tyto povídky najdete v sekci Zavržené Povídky spolu s ostatními a s recenzemi, které nám na ně naši čtenáři poslali. Tak neváhejte, čtěte a recenzujte!
Oblíbené recenze knižních novinek se nám tentokrát nepodařilo získat už v pátek, ale nezoufejte, nejdete je na svém místě hned dnes odpoledne.
A jak už se stalo zvykem, na posledním místě, ale rozhodně ne v poslední řadě, opět je tu BVer se svojím Diferenčním deníčkem. Jeho páta část má název Pozor, cedule!

Yours Amber(rew.


Po uzávěrce

Dnes jsme se rozhodli připojit/zaměnit další Applikaci kterou je nová AmberWall. Opět platí, že nová AmberWall umí i více než cca 250 znaků dlouhé sdělení... Po Teleport Centrále je to již druhá aplikace převedená do Technologie AmberWall 2.0, se kterou je Amber(rew schopná realizovat jakkoli složitý systém dynamických Webovských stránek. Proto zkoušejte, ať je vidět, že funguje bez problému.
Již teď je jisté, že 'Povídky a recenze' budou další aplikaci, které si polepší.
Je pondělí večer, a protože sliby se mají plnit, zde jsou slibované krátké recenze od Míši & Dimouna z Magnetu.

Amber(rew


Archiv