Novinky pro 26. týden

24. června

Po týdenní odmlce je tu AmberZine opět s novým číslem. Doufáme, že jste na nás mezitím nezanevřeli, i AmberCORE se (bohužel :-) musí nějak živit a minulý týden, to byl prostě shit.
Spolupráce s fanzinem Zbraně Avalonu se nám úspěšně rozvíjí, dnes se nám z něj sešly k uveřejnění další tři povídky. Několik povídek Jany Rečkové jsme již uveřejnili, ta dnešní se jmenuje Cizí panenky. Další povídku, Trať, napsal Karel Šlajsna. Poslední z dnešních prírůstků je poněkud netradicní. Je jím první díl lehce erotické fantasy Václava Pravdy Rion - Dobrodružství v Morini.
Od toho čísla pro vás máme připravený nový seriál, Hackers Crackdown Bruce Sterlinga. Mnozí z vás na něj při toulání po NETu narazili, nyní vám díky Astonovi můžeme nabidnout do čestiny přelozenou první část. V tomto a několika dalších vydáních si budete moci přečíst jak vlastně došlo ke vzniku počítačového undergroundu, co to opravdu znamená hack, phreak a co od sítě sítí můžeme do budoucna čekat.
Ani BVer na nás v Anglii nezapoměl, dnešní číslo jeho diferenčního deníčku se jmenuje trošíčku divoce, Zrnění.
A na závěr několik informací týkajících se sci-fi u nás. Ikarie nás tentokrát převezla, červencové číslo vyšlo už minulý týden. Pro ty, kteří si jí ješte nekoupili, přinášíme jeho obsah a opět i filmovou a počítačovou soutěž. Z velké části je venována jednomu z nejzvláštnějších spisovatelů světa sci-fi, Philu K. Dickovi, a opravdu stojí za to si jí koupit!
Tak zase za týden!

MaCicEK


P.S. A abych nezapoměl, Dimoun s Míšou sice prohlašovali, že toho minulý týden vyšlo tolik, že to nejde přečíst, ale s recenzemi na vás nezapoměli.
Archiv