Seznam recenzí na povídku


Radim Šimánek: Oni

Zde je seznam recenzí na tuto povídku tak, jak přicházely od jednotlivých nicků. Kliknutím na nicka získáš přehled o jeho recenzích..
Recenzent: Jovo
e-mail: xhovor00@stud.fee.vutbr.cz
Názor: Docela pekna ducharina ... ale mam pocit, ze vsechny napady byly uz nekde pouzity. (podvodni mesto - X krat a to i v pocitacovych hrach viz. UFO2, rozpad kosti v tele - viz jedna povidka ve vynikajici antologii 'Hlas Krve'. Libil se mi koncec (konecne nehepac) a gradace pribehu. Obcas sice nekde skripe cestina ('vice novy' bych radsi napsal jako 'novejsi') a co mela znamenat ta posledni veta ('10 O životě a smrti') jsem nepochopil, ale v celku se mi to libilo. Nicmene si myslim, ze by to jeste neco chtelo. PS: kdyby mi nekdo neco chtel, tak na Jiri.Hovorka@post.cz
Hodnocení: 5
Dne: 7.8.1998, 9:28


Recenzent: Albireo
e-mail: kuc@fce.vutbr.cz
Názor: I když povídek na téma "první kontakt" bylo napsáno už hodně, tahle se povedla. Tušená záhada, která se stupňuje, je pěkně vystižena. Jenom pointu jsem čekal nápaditější. Pokud se týká spisovatelského "řemesla", jsem spokojen. Vytříbený sloh, vyprávění jde hladce, jenom to "přibjehli" je jako šutrem po hlavě.
Hodnocení: 7
Dne: 10.9.1998, 14:45** Amber Stories ver. 1.1 **