Horoskop
na období 2. - 16. 4. 1998


Vodnář
(20. 1. - 18. 2.)
Ryby
(19.2. - 19.3.)
Beran
(20.3. - 20.4.)
Býk
(21.4. - 20.5.)
Blíženci
(21.5. - 21.6.)
Rak
(22.6. - 22.7.)
Lev
(23.7. - 22.8.)
Panna
(21.4. - 20.5.)
Váhy
(23.9. - 22.10.)
Štír
(23.10. - 21.11.)
Střelec
(22.11. - 21.12.)
Kozoroh
(22.12. - 19.1.)


Vodnář (20.1. - 18.2.)
Dávej pozor cestou do práce. Určitě ho potkáš. Bude krásný, dlouhé černé vlasy, vysoký, modrooký. A bude nádherně voněn tuhým deodorantem Mennem Speed Stick, který díky svému speciálnímu složení účinně chrání 24 hodin denně před pachem tělesného potu a navíc neobsahuje alkohol. Typický MUM. Zamiluješ se do něj okamžitě. Bude sice trochu plachý, ale když mu věnuješ pár úsměvů, tak tě osloví.
Zpět

Ryby (19.2. - 19.3.)
Nebuď smutná ze svého posledního neúspěchu. Vezmi to z té lepší stránky. Beztak to bylo akorát mužské šovinistické prase, které tě ošklivě využívalo. Uvědom si, kolik máš teď opravdové svobody. Všechny diskotéky na tebe jenom čekají. Vezmi kámošku a ještě dnes vyrazte. Dnešní noc bude dlouhá. Můžeš ji protancovat až do rána. A s ranní únavou si hlavu nedělej. Práce počká.
Zpět

Beran (20.3. - 20.4.)
Obrovská a možná neopakovatelná šance udělat kariéru. Vykašli se na všechny chlapy, stejně by ti jenom překáželi na tvé cestě vzhůru. Svého nadřízeného použij a pak odvrhni bez jakýchkolik výčitek. Chlapi za to nestojí. A ty máš vysoké cíle a velké poslání, kterému nemůže nic stát v cestě. Jdi za ním jako Beran!
Zpět

Býk (21.4. - 20.5.)
Zažiješ tak neuvěřitelné zážitky se svým milencem, že na to nikdy nezapomeneš. Začnete skvělou večeří v luxusní restauraci, poté si zařádíte v nočním klubu a nakonec bude následovat ďábelsky fantastické milování. Ale pozor na svého manžela. Je zde, zvláště u Býků, velké nebezpečí předčasného návratu ze služební cesty. A věř, že pak by se opravdu choval jako Býk.
Zpět

Blíženci (21.5. - 21.6.)
Šťastné to znamení. Blíženci. Se svým přítelem si vyrazíte do přírody a budete si užívat prvních teplých jarních dnů. Budete pozorovat zvířátka, krmit kachničky a mávat zajíčkům. Ale nesmíte je moc vyplašit, protože po zimě jsou ještě trochu vyděšení. A na úplný závěr krásného výletu tě ON poprvé políbí. Jak romantické!
Zpět

Rak (22.6. - 22.7.)
Nejlepší bude, když zůstaneš pěkně doma a nikam se nebudeš cpát. Všude venku na tebe čekají jenom samá nebezpečí v podobě nadržených chlapů a podobných oblud. Vezmi nějakého pěkného Harlequina, přečti si nejnovější Dívku, či si pusť na videu Titanic nebo Hříšný tanec a bude ti fajn. A nezapomeň. Nebrat žádné telefony a nikomu neotevírat. Znáš tu pohádku jak si jezinky chtěly ohřát jenom prsíček!
Zpět

Lev (23.7. - 22.8.)
Musíš důkladně hlídat svého přítele a nikam ho nepouštět samotného. Víš přeci, že po něm všechny tvoje kámošky jedou. Tak abys o něj nepřišla. Vždyť, kde bys rychle sehnala zase tak štědrého sponzora pro svá přání! Jen si vzpomeň na tu spoustu šatů a šperků a dalších zbytečností, které ti nakoupil. A co teprve ta dovolená na Havaji! Toto období je velmi nebezpečné a hrozba ztráty je vysoká. Tak dávej POZOR!
Zpět

Panna (23.8. - 22.9.)
Seznámíš se s moc hodným klukem. Bude to velký blonďák a bude pracovat v té baječné TV Stara. Splní ti všechna přání, která ti uvidí na očích. Bude sice trochu na všechno spěchat, ale děláš-li stále ještě čest svému znamení, tak je ideální doba to změnit. A on je na to ten nejlepší (je přeci z TV!).
Zpět

Váhy (23.9. - 22.10.)
Jistě ti nemusím připomínat, že přijedou Kelly Family. Hvězdy tvrdí, že Váhy je přímo zbožňují. A proto se můžeš těšit na senzační zážitek z koncertu. Vyrazíte spolu s kamarádkami a budete se super bavit. Vždyť oni jsou tak skvělý. Všechno ostatní, co tě čeká během následujícího období je naprosto, ale naprosto bezvýznamné. Tak si to užij!
Zpět

Štír (23.10. - 21.11.)
Jestliže chodíš s klukem, který je Rak, tak tě věz, že tě čeká velké zklamání. Chlapi-raci jsou strašně nespolehlivý - ještě více než všechni ostatní a to je už opravdu na pováženou. Zklámání bude o to větší, že jej nachytáš "při akci" se svojí největší kamarádkou. Jen, prosím tě, neskákej z mostu (není příjemné to uklízet). Ani jeden z nich za to nestojí. A časem se všechno spraví.
Zpět

Střelec (22.11. - 21.12.)
Čeká tě další série hádek se svými rodiči. Oni tě nebudou chtít pustit na diskošku! Budou neústupní, ale ty musíš být také tvrdá. Ve finále na pár dnů utečeš z domova a oni tě budou prosit, aby ses vrátila a pak ti všechno odpustí. Ale nemusíš se obávat, že bys mezitím spala pod mostem. Tvoje bezva kámoška tě nechá spát u sebe a zažijete přitom spoustu legrace.
Zpět

Kozoroh (22.12. - 19.1.)
Kozoroh je velmi tajemný. Planeta Nemesis, která je k němu velmi přátelská, je k němu v opozici. To je velmi špatné znamení. Zároveň je zde sice příznivé postavení planety Hen, která by toto mohla znegovat, ale stále to vypadá na něco velmi nepříjemného. Bohužel temné mraky mi nedovolují nebezpečí prohlédnout. Raději si dávej velký pozor, nechoď v noci pozdě sama domů a raději sebou nos plynovou bouchačku. Tady by mohlo jít opravdu o všechno.
Zpět


Mnoho štěstí a úspěchů v následujícím období přeje našim čtenářkám
Paola Betelgeuze