| Pokračovat |
Version 1.07

Tajná nauka jazyka hypertextového

AmberZine se nám pozvolna rozrůstá.
Množí se počet tvorbychtivých jedinců, kterým stojí v cestě jediná, čistě technická překážka - jazyk HTML. Proto jsme se rozhodli podpořit jejich snažení tak, aby nemuseli ztrácet čas vyhledáváním a studiem obskurní dokumentace a mohli se co nejdříve pochlubit svými webovskými skvosty.VAROVÁNÍ:

Tento referenční manuál se zabývá POUZE ČÁSTÍ jazyka HTML/2.0 a pouze některými jeho rozšířeními. S ohledem na jeho praktické použití jsou stručně popsány pouze frekventované rysy jazyka, pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si raději důkladně napsanou specifikaci HTML 2.0 případně i jeho rozšíření podle fy Netscape.

A pokud to je někomu stále ještě málo, tak tady se dostane přímo na úvodní stránku obsahující všechny specifikace jazyka HTML, tedy včetně jeho rozšíření HTML+ a draftu nejnovější verze HTML/3.0.

DISCLAIMER:

Redakce AmberZinu neponese zodpovědnost za škody způsobené použitím, zneužitím, případně nepochopením tohoto HTML manuálu (dále jen manuálu). Obsah manuálu je publikován ve formě AS IS a nesmí být za žádných okolností použit k hromadné výuce HTML jazyka. K informacím uvedeným v manuálu nebude poskytována technická podpora. Veškeré své připomínky k manuálu zasílejte na adresu: nobody@offline.nowhere .xyz


| Přesto Pokračovat? |